VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Technik radiační bezpečnosti

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provádění odběrů vzorků okolí a výpustí z Jaderné elektrárny Temelín dle schváleného plánu monitorování elektrárny, popř. mimořádných vzorků dle požadavků ze strany elektrárny a srovnávacích vzorků dle vyhlášky SÚJB č. 360/2016 Sb.,
  • Odpovědnost za správnost provedených zkoušek a analýz v databázi laboratoře,
  • Odpovědnost za správnou manipulaci s chemickými látkami a vzorky používanými v objektu laboratoře včetně záznamů, skladování a likvidace,
  • Zpracovávání řídící a prováděcí dokumentace (metodiky, provozní předpisy aj.),
  • Zabezpečení a kontrola přístrojové techniky používané v radiometrické laboratoři,
  • Archivace vzorků, příprava vzorkovnic k dalšímu využití,
  • Zajištění havarijní připravenosti na základě jmenovacího dekretu.

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, obor: elektro nebo strojní,
  • Praxe na obdobné pozici pro Vás bude výhodou,
  • Základní orientaci přístrojového vybavení v radiochemických a dozimetrických laboratořích,
  • Uživatelskou znalost MS Office,
  • Velmi dobré komunikační schopnosti,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost.

Společnost:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce - České Budějovice

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele,
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti,
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Kdy nastoupíte?

1.1.2020 (případně po domluvě)

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po roce je smlouva v případě oboustranné dohody prodloužena na dobu neurčitou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.10.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT