VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Specialista správy projektové báze – stavební

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. DukovanyTemelín Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zpracovávání tzv. design basis dokumentace, která obsahuje jednotlivé projektové požadavky a jejich zdůvodnění vč. prokázání, že tyto požadavky obě elektrárny naplňují
  • Poskytování podpory z oblasti projektů pro kolegy, kteří se starají o spolehlivost zařízení jaderných elektráren (sledování spolehlivosti důležitých komponent v průběhu životnosti s predikcí jeho stavu)
  • Provádění nezávislého posuzování připravovaných změn / modifikací konfigurace stavebních objektů na jaderných elektrárnách s vazbou na projekt JE
  • Podílení se na zpracování tzv. průkazu připravenosti zařízení pro další provoz JE, což spočívá v hodnocení, zda aktuální stav zařízení z pohledu řízení stárnutí odpovídá dobré mezinárodní praxi
  • Rekonstituce a následná aktualizace projektových požadavků v profesi stavební v rámci udržení integrity projektu obou jaderných elektráren (Temelín, Dukovany)
  • Komunikace interní i napříč odděleními s kolegy, kteří mají na starost provoz a modifikace zařízení na obou jaderných elektrárnách,
  • Komunikace s externími subjekty (například Státní úřad pro jadernou bezpečnost) nebo našimi dodavateli (zejména projekční organizace

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání – ideálně fakulta stavební (obor betonové a ocelové konstrukce se zaměřením na statiku, vady a poruchy)
  • Orientace v legislativě týkající se jaderné energetiky včetně mezinárodní legislativy
  • Znalost anglického nebo ruského jazyka - výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost vysvětlit, prezentovat a obhájit výsledek práce
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé. Možno absolvovat po nástupu

Společnost:

ČEZ, a.s.

Co Vám nabízíme?

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy
  • Firemní vzdělávání
  • Cafetérie
  • Stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany nebo Jaderná Elektrárna Temelín

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.12.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT