VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Technik NDT - specialista

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provádění předepsaných kontrol a měření systémů, konstrukcí a komponent zařízení jaderné elektrárny podle inspekčních postupů a instrukcí v NDT metodách, ve kterých je certifikováno,
  • Provádění předprovozní (výrobní) nedestruktivní kontroly podle plánů kontrol a zkoušek včetně jejich vyhodnocení,
  • Provádění provozní nedestruktivní kontroly v rámci programu provozních kontrol včetně jejich vyhodnocení,
  • Podílení se na zavádění a kvalifikaci nových kontrolních metod z oblasti kontrol a měření,
  • Podílení se na zpracování instrukcí pro kontroly a měření.

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské/ vysokoškolské vzdělání technického zaměření,
  • Praxi v oboru nedestruktivního zkoušení a technických kontrol,
  • Ideálně kvalifikaci LII nebo LIII dle ČSN EN ISO 9712 pro metody VT, PT, MT, UT, RT nebo ET,
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost rozhodovat,
  • Dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu,
  • ŘP sk. B,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti ( absolvovat bezpečnostní prověrku Národního bezpečnostního úřadu).

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele,
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti,
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na * rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění,
  • Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Kdy u nás můžete začít pracovat?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po roce je smlouva v případě oboustranné dohody prodloužena na dobu neurčitou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 17.11.2019 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT