VOLNÉ POZICE 120
ČEZ, a. s.

Koordinátor NDT

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Řízení a plánování kontrol a měření systémů, konstrukcí a komponent zařízení jaderné elektrárny
  • Zajištění a plánování kapacit pro kontroly a měření na jaderné elektrárně
  • Příprava podkladů pro provedení a vyhodnocení kontrol a měření
  • Zpracování reportů z provedených kontrol a měření v příslušných aplikacích
  • Vyhodnocení úkolů pracovních příkazů

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - technické zaměření
  • Praxi v koordinaci nedestruktivního zkoušení a technických kontrol
  • Základní znalost NDT metod VT, PT, MT, UT, RT, ET, LT
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost rozhodovat
  • Dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé. Možno absolvovat po nástupu
  • ŘP sk. B

Společnost:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce - Jaderná elektrárna Dukovany

Co Vám nabízíme?

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Firemní vzdělávání
  • Stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Kdy nastoupíte?

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.12.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT