VOLNÉ POZICE 120
Energotrans, a. s.

úpravář vody

Společnost Energotrans, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Energotrans, a. s. Edisonova 453, 400 04  Trmice-Trmice, Česká republika Práce na plný úvazek
MÁM ZÁJEM

Co u nás budete dělat?

Řídit provoz chemické úpravny vody (CHÚV) a obsluh a odstraňovat poruchy.
Dále provozovat a obsluhovat veškerá technologická zařízení na úpravu vody dle příslušných místních provozních předpisů, řídit provoz veškeré technologie CHÚV, dohlížet na průběh všech technologických procesů, kontrolovat technologii po stránce technického stavu zařízení, chemického režimu a technologických parametrů. Dále budete provádět zajišťování zařízení z provozního režimu do údržby a zpětně z údržby do provozního režimu a provádět drobné opravy na svěřeném zařízení. Povedete evidenci provozního stavu technologie a chemického režimu vod, budete provádět zápisy o provozních událostech, závadách a dalších důležitých sděleních.

Bez čeho se neobejdete?

Vyučení ve 3-letém učebním oboru chemického zaměření, 2-5 let praxe odborné praxe

Co Vám nabízíme?

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Nástup:

1. 12. 2019 nebo dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 15. 11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Jindra Rotschová
Skupina ČEZ
Jindra Rotschová
Elektrárna Mělník 255
277 03  Horní Počaply
Česká republika

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT