VOLNÉ POZICE 120
ČEZ ICT Services, a. s.

Vývojář prostředí multikanálové komunikace

Společnost ČEZ ICT Services, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem?
Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ ICT Services, a. s. 28. října 3123/152, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy
MÁM ZÁJEM

Koho hledáme?

„Data jsou pro naše zákazníky bohatstvím, jehož cena je nevyčíslitelná. Naší úlohou je se společně s naším interním zákazníkem podílet na rozvoji systémů a aplikací, které umožní data pořizovat, zpracovávat a sdílet nejen interně v organizaci, ale i s našimi zákazníky.
Hledáme kolegyni nebo kolegu se zájmem o práci vývojáře v enterprice prostředí pro podporu multikanálové komunikace (tvorba a odesílání dokumentů – smluv, dopisů, faktur a dalších – formou tisku, emailové komunikace, publikováním na webovém prostředí), se zkušenostmi a ochotou se nejen dále rozvíjet, ale i přispět ke zlepšování a rozvoji služeb, které ČEZ ICT Services dodává našemu zákazníkovi v segmentu Zákaznických a obchodních systémů.“

Čemu se budete věnovat?

 • realizaci řešení a změnám v oblasti multikanálové komunikace (tiskové enginy, zpracování tiskových šablon, publikování výstupů na příslušné kanály)
 • provádění funkčních analýz uživatelských požadavků a zajišťování jejich vývoje
 • spolupráci při testování, tvorbě dokumentace a nasazení změn do provozu

Jaké požadavky musíte minimálně splňovat?

Předpokládáme, že máte ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání s alespoň tříletou praxí v oblasti informačních technologií. V případě SŠ vzdělání očekáváme minimálně pět let praxe v dané oblasti. Vývoj bude probíhat v prostředí nástrojů GMC Inspire. Jeho znalost je významnou výhodou. Měli byste mít dále praxi ve vývoji v enterprice prostředí s vývojem aplikací na platformě GROOVY/JAVA EE. Očekáváme znalosti jazyka, Python, HTML, zkušenosti s relačními databázemi a SQL (MS SQL/SSIS/SSRS výhodou).

Co Vám nabízíme?

 • Mobilní telefon
 • Notebook
 • Flexibilní pracovní doba
 • Stravenky
 • 5 týdnů dovolené
 • Firemní vzdělávání
 • Kafetérie
 • Homeoffice
 • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
 • Firemní akce

Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Kdy u nás můžete začít pracovat?

Nástup po dohodě, nejlépe k 1. 1. 2020.
Pokud vás nabídka zaujala, odpovězte nám, prosím, do 28. 11. 2019 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko „Mám zájem“). Určitě si rádi prostudujeme váš profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt

Michaela Smutníková
ČEZ, a.s.
Michaela Smutníková
28. října 3123/152
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
michaela.smutnikova@cez.cz
Telefon: + 420 792 332 744

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT