VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Specialista profesní podpory (Simulátor, EPS, Chemie)

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Profesní podpora systémového inženýra SYSI EPS (elektron. požárních systémů), SYSI Chemie a SYSI Simulátoru BD (Blokové Dozorny),
  • Řízení skladových zásob a zajišťování náhradních dílů na systémy EPS a Chemie, Simulátor BD,
  • Připomínkování pracovních postupů EPS, Chemie, Simulátoru,
  • Součinnost při zpracování a posouzení technických řešení neshod systémů EPS a Chemie,
  • Spolupráce s centrálním útvarem (centrálním inženýringem) při přípravě a realizaci modifikací a rekonstrukcí,
  • Součinnost na udržování Simulátoru BD ve stejné konfiguraci jako BD na hlavním výrobním bloku - (Na základě realizace investičních akcí na hlavním výrobním bloku promítnutí změn na Simulátor blokové dozorny),
  • Budete mít pevnou pracovní dobu (denní směnu).

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor elektro,
  • Vyhl. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice, §6
  • Praxe v oboru pro Vás bude výhodou,
  • Znalost anglického jazyka pro Vás bude výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele,
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti,
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Kdy u nás můžete začít pracovat?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po roce je smlouva v případě oboustranné dohody prodloužena na dobu neurčitou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 24.11. 2019 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT