VOLNÉ POZICE 120
ČEZ Prodej, a. s.

Konzultant/ka na zákaznickém centru Skupiny ČEZ

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

ČEZ Prodej, a. s. Nádražní 617/32, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Máte energii na rozdávání a trpělivost na komunikaci se zákazníky? Zákaznickou péči vnímáte jako samozřejmost a prodej produktů vám není cizí? Hledáte skvělou partu kolegů, super šéfa a zajímavou a dobře ohodnocenou práci? Pak čtěte dál, tahle práce je pro vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • komplexní péče o zákazníky - udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • práce na Vašem osobním rozvoji
  • pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

Čím nás zaujmete?

  • SŠ s maturitou
  • uživatelskou znalostí práce na PC (základy MS Office)
  • příjemným vystupováním, prozákaznickou orientací
  • spolehlivostí a zodpovědností, týmovým duchem
  • odolností vůči stresu a pozitivní energií
  • zkušenostmi v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu
  • hledáme do týmu energického/kou kolegu/kolegyni, který/á péči o zákazníky vnímá jako samozřejmost a prodej produktů mu/jí není cizí

Co můžete očekávat od nás?

  • Bonusy
  • Provize z prodeje
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetérie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • víme, že každý začátek je těžký, proto od nás dostanete maximální podporu interních lektorů a celého týmu nejen při vstupním školení
  • příjemný kolektiv a přátelská atmosféra, kde si všichni váží sebe navzájem a ve které vás bude práce bavit
  • férového šéfa
  • možnost kariérního růstu v rámci týmu nebo napříč celou společností
  • velmi zajímavé platové podmínky, motivační měsíční a čtvrtletní odměny
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

Nástup:

možný od 1.1.2020

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte co nejdříve, nejpozději však do 22. 11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Michaela Smutníková
ČEZ, a.s.
28. října 3123/152
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
michaela.smutnikova@cez.cz
Telefon: + 420 792 332 744

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT