VOLNÉ POZICE 120
ČEZ, a. s.

Specialista přípravy dlouhodobého provozu – elektro

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zabezpečování procesu tvorby, implementace, realizace a optimalizace přidělených programů řízení stárnutí (PŘS) pro zařízení důležitá z pohledu jaderné bezpečnosti nebo výroby, za účelem hodnocení jejich zbytkové životnosti
  • Řízení a koordinace programů řízení stárnutí pro bezpečnostně významné kabely JE Dukovany a JE Temelín
  • Zpracování hodnotících zpráv o stavu čerpání životnosti zařízení / komponent elektro a navrhování variant řešení nápravných opatření
  • Zajišťování tvorby zpráv z hodnocení stavu řízení stárnutí bezpečnostně významné kabeláže pro potvrzení připravenosti zařízení k provozu za projektem stanovenou mez (LTO). Dle požadavků Atomového zákona a navazující legislativy a jejich obhajobu před dozornými orgány ČR i na mezinárodní úrovni
  • Plánování a koordinace technických odborných pomocí (analýz, výpočtů, expertních posudků) prováděných externími dodavateli v případech
  • Poskytování podkladů a vstupů pro další útvary ČEZ (aktualizace Bezpečnostních zpráv, tvorba Health Reports atd.)
  • Účast na mezinárodních aktivitách typu workshopů, misí a pracovních týmů v oblasti řízení stárnutí a provozu za projektem stanovenou mez (LTO)
  • Plnění přidělených požadavků a nápravných opatření z mezinárodních misí a podmínek z rozhodnutí dozorných orgánů (SÚJB)

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (nejlépe obor elektro se zaměřením na elektroenergetiku nebo elektrotechnologii)
  • Znalost anglického nebo ruského jazyka - výhodou
  • Orientace v předpisech týkajících se jaderné energetiky, včetně mezinárodní legislativy
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, časté služební cesty
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, analytické myšlení a systematický přístup k řešení úkolů
  • Prezentační dovednosti
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé. Možné absolvovat po nástupu

Společnost:

ČEZ, a.s.

Co Vám nabízíme?

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy
  • Firemní vzdělávání
  • Cafetérie
  • Stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.12.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT