VOLNÉ POZICE 120
ČEZ ICT Services, a. s.

Specialista/ka controllingu

Společnost ČEZ ICT Services, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

ČEZ ICT Services, a. s. Duhová 1531/3, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

„Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho controllingového týmu pro společnost ze Skupiny ČEZ.
Máte zkušenosti s analýzami, reporty, plánováním, rozpočty a zároveň Vám není cizí prostředí IT technologií? Práce s čísly, preciznost a schopnost komunikace je součástí Vaší osobnosti? Pak hledáme možná právě Vás!"

Petr Duchek, Vedoucí oddělení Controlling a finanční řízení, ČEZ ICT Services

Co bude Vaším úkolem?

  • Plánování a reporting finančních ukazatelů včetně analýzy odchylek
  • Příprava, vyhodnocení a reporting KPI pro vedení společnosti i reporting mateřské společnosti
  • Zpracování CO závěrkových prací, příprava podkladů k účetním závěrkám
  • Spolupráce a komunikace s ostatními útvary společnosti i externími subjekty (např. ČTÚ, ČSÚ, ERU)
  • Údržba modulu SAP-CO

Co od Vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 2 roky praxe v controllingu nebo účetnictví
  • Znalost práce se systémem SAP – především SAP-CO/PS/FI, BW, BPC
  • Výborná znalost MS Office – především MS Excel
  • Analytické myšlení, pečlivost, trpělivost, asertivita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Homeoffice
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Nástup:

Ideálně od 1. 1., ale na termínu nástupu se rádi domluvíme.

Společnost:

ČEZ ICT Services, a.s.

Kontakt

Aneta Juricová
ČEZ, a. s.
Duhová 425/1
140 00  Praha 4 - Michle
Česká republika

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT