VOLNÉ POZICE 118
ČEZ Prodej, a. s.

Konzultant/ka na zákaznickém centru Skupiny ČEZ

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Jste pozitivně naladění, spolehliví a máte zkušenosti s prodejem? Ničeho se nebojíte, rádi s lidmi komunikujete a nejsou Vám lhostejní? Hledáte partu skvělých lidí, férového šéfa, zajímavou a dobře ohodnocenou práci? Pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaším úkolem?

  • Komplexní péče o zákazníky, kteří přijdou na Zákaznické centrum - udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • Prodej našich produktů a služeb zákazníkům, kteří přijdou na pobočku
  • Samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • Práce na Vašem osobním rozvoji
  • Pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ nebo SOU s maturitou
  • Uživatelské znalosti práce na PC
  • Příjemného a prozákaznického vystupování
  • Zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem
  • Samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • Chuti na sobě pracovat

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Přátelskou atmosféru v týmu a práci, která Vás bude bavit
  • Maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní odměny, bonusy a nadstandardní zaměstnanecké benefity

Nástup:

1.1. 2020 nebo dohodou

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů ZASÍLEJTE CO NEJDŘÍVE prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně. Termín uzávěrky předpokládáme 16.12. (Termín může být prodloužen).

Kontakt

Michaela Špiklová
ČEZ, a. s.
Teplická 874/8
405 02  Děčín IV-Podmokly
ČR
Telefon: +420 792 332 842

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT