VOLNÉ POZICE 125
ČEZ Distribuce, a.s.

Expert/ka regulace a legislativy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

ČEZ Distribuce, a.s. Vyskočilova 1461/2a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace energetické legislativní a regulatorní agendy společnosti
  • Zabezpečení komunikace společnosti s externími subjekty (ERÚ, MPO, OTE, PDS, PPS) týkající se svěřené oblasti
  • Účast v pracovních skupinách ČSRES/ERÚ/MPO
  • Zajištění příslušných analýz, vyhodnocení ekonomických i věcných dopadů legislativních a regulatorních změn na společnost
  • Zajištění a koordinace přípravy návrhů legislativních změn a změn v oblasti regulace
  • Zajištění a koordinace plnění požadavků regulátora a státních orgánů v oblasti legislativy a regulace
  • Řešení problematiky regulovaných cen a tarifů
  • Spolupráce na přípravě strategie společnosti v oblasti regulace
  • Participace na nastavení procesů a postupů v rámci společnosti s vazbou na legislativu a regulaci

Požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na energetiku, ekonomii nebo právo
  • Min. 6 let praxe v oboru
  • Znalost regulace elektroenergetiky a související energetické legislativy
  • Zkušenosti s řízením a implementací změnových projektů v elektro nebo ekonomické oblasti
  • Orientace ve vývoji liberalizovaného trhu s elektřinou
  • Dovednost interpretace legislativy a z ní plynoucí vlastní stanoviska
  • Analytické schopnosti a myšlení, schopnost vidět problém v celkovém kontextu a zároveň se ponořit do hloubky řešené problematiky
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Dobrá znalost práce s informačními systémy – MS Office
  • Znalost AJ na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Společnost:

Nástup:

dohodou

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů nejpozději do 26.1.2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím tlačítka "MÁM ZÁJEM".

Kontakt

Vladimíra Stráňavová
ČEZ, a.s.
Duhová 425/1
140 53  Praha
Česká republika
Telefon: 211 043 106

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT