VOLNÉ POZICE 136
HORMEN, a. s.

Projektant/ka osvětlovacích soustav

Ve společnosti HORMEN se zabýváme návrhy a prodejem projektových řešení osvětlovacích soustav, svítidel a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, veřejné budovy a venkovní prostory. Sami si svoje produkty vyvíjíme a vyrábíme. Naši kvalifikovaní pracovníci se zaměřují na neustálý vývoj produktů a inovativní technická řešení, díky čemuž jsme se stali úspěšnými leadery na trhu s osvětlovací technikou. Mezi naše významné referenční projekty patří pražské Florentinum, Aqualand Moravia v Pasohlávkách, ostravská Nová Karolina nebo třeba moskevské administrativní centrum Com City.
POJĎTE SE SPOLU S NÁMI ROZVÍJET NA PROJEKTECH, KTERÉ MAJÍ ÚSPĚCH PO CELÉM ČESKU.

HORMEN, a. s. Brno-Brněnské IvanoviceOstrava-Moravská OstravaPraha-Podolí Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy
MÁM ZÁJEM

Koho hledáme?

V současné době hledáme kolegu na pozici Světelný technik do oddělení "lighting design". Mělo by se jednat o samostatného, technicky orientovaného člověka, který si umí rychle osvojit svěřenou problematiku. Zaboduje u nás schopnost navrhnout a pečlivě nakreslit řešení osvětlovací soustavy a zvolené řešení odůvodnit. Dále uvítáme komunikativnost, prezentační dovednosti a schopnost školit zákazníky – toto není podmínkou, spíše výhodou.

Co bude náplní Vaší práce?

• Návrhy osvětlovacích soustav, řídících systémů a systémů nouzového osvětlení
• Zpracování světelně technických projektů
• Komunikace s architekty, investory a projektanty
• Oživování a nastavování systémů
• Technicko-obchodní servis

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Určitě se u nás neobejdete bez elektrotechnického vzdělání. Praxe není důležitá, rádi dáme šanci i absolventům vysokých škol. Podstatná je pro nás však znalost programu AutoCad a běžné práce s počítačem. Požadujeme rovněž řidičský průkaz skupiny B.

Co je výhodou?

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny

Uvítáme znalost angličtiny či němčiny. Řada projektů je realizována v zahraničí, zaměstnanci s jazykovou vybaveností mají tím pádem ve společnosti větší příležitost k růstu a možnost dostat se k zajímavějším projektům.

Co Vám můžeme nabídnout?

Přátelské a příjemné prostředí malé firmy. V nedávném průzkumu spokojenosti zaměstnanců většina uvedla, že se do práce těší na své kolegy K dispozici budete mít mobilní telefon i pro soukromé účely. Dále Vám můžeme nabídnout stravenky, pravidelné teambuildingy, akce pro zaměstnance a občerstvení na pracovišti. Samozřejmě Vás zaškolíme, a navíc budete mít možnost dál rozvíjet své schopnosti a podílet se na projektech, které dělají radost tisícům lidí v Česku i mimo něj.

Kontakt

Kristýna Kozlovská
HORMEN CE a.s
Kristýna Kozlovská
Na dolinách 168/6
147 00  Praha-Praha
k.kozlovska@human-success.cz

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT