VOLNÉ POZICE 131
ČEZ, a. s.

Business analytik

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Spolupráce s projektovým týmem na přípravě a realizaci projektů s dopadem do informačních systémů v divizi Jaderná energetika
  • Podílení se na tvorbě konceptu rozvoje informačních systémů v divizi Jaderná energetika
  • Odpovědnost za analýzu a návrh řešení ve svěřené oblasti informačních systémů s vazbou na portfolio svých zákazníků
  • Spolupráce na popisu procesů včetně návrhu na optimalizaci ve svěřené procesní oblasti
  • IT podpora zákazníků při provozu, údržbě a modifikacích jaderných elektráren
  • Průběžné sledování aktuálního vývoje v IT a trendů v dané oblasti s cílem rozšíření návrhů řešení

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – technického zaměření nebo ekonomického zaměření
  • Orientaci v IT technologiích
  • Praxi v oboru - výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office, znalost nástroje Enterprise Architect - výhodou
  • Zkušenosti v oblasti analýzy procesů – znalost metodiky UML, BPMN - výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, odpovědnost, loajalitu a flexibilitu
  • Proaktivní přístup, pro zákaznické chování, profesionální vystupování a projev
  • Koncepční myšlení, analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • ŘP skupina B

Společnost:

ČEZ, a.s.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy
  • Firemní vzdělávání
  • Cafetérie
  • Stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Temelín

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 15.03.2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT