VOLNÉ POZICE 133
ČEZ Solární, s.r.o.

ROZPOČTÁŘ (elektro)

Společnost ČEZ Solární, s.r.o., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

Do našeho týmu hledáme pro posílení kolegu či kolegyni na pozici rozpočtář. Vaším primárním úkolem bude zpracování nabídek. Hledáme kolegu se zkušenostmi s přípravou cenových nabídek a tvorbou rozpočtů.
Pokud pracujete rádi s čísly, technickými daty a výkresy, nemáte problém s komunikací s lidmi ať písemně, a ještě navíc fandíte decentrální energetice, pak jste tím správným člověkem, kterého hledáme.

ČEZ Solární, s.r.o. K Verneráku 1193/4, 148 00  Praha-Kunratice, Česká republika Práce na plný úvazek

PRACOVNÍ NÁPLŇ

zpracování cenových nabídek k zakázkám především v oblasti fotovoltaických elektráren
příprava podkladů pro výběrová řízení
sestavování a kontrola položkového rozpočtu zakázky
komunikace se zákazníky a podpora obchodu
spolupráce s obchodními partnery, výběr technologií a dodavatelů
příprava zakázek k předání do realizace

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, elektro výhodou.
praxi s tvorbou rozpočtů, cenových nabídek apod.
dobrou znalost práce s MS Office (Excel)
znalost rozpočtování (znalost KROS výhodou)
flexibilitu, pečlivost a samostatnost

NABÍZÍME:

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Různorodou práci a příjemný kolektiv
Motivující finanční ohodnocení, roční bonus
Mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Příspěvek na životní pojištění

Co Vám nabízíme?

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT