VOLNÉ POZICE 97
Telco Pro Services, a.s.

Specialista technické podpory

Společnost Telco Pro Services, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Hledáme kolegyni nebo kolegu se zájmem o práci specialisty technické podpory pro konfiguraci služeb v telekomunikačních sítích se zkušenostmi a ochotou se nejen dále rozvíjet, ale i přispět ke zlepšování a rozvoji služeb naší dceřiné společnosti Telco Infrastructure, s.r.o., která tyto služby poskytuje koncovým zákazníkům.

Telco Pro Services, a.s. 717, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika Práce na plný úvazek
MÁM ZÁJEM

Koho hledáme?

Specialistu technické podpory v telekomunikačních sítích mající technický background, který bude technickou podporou pro zákazníky společnosti. Hlavní úkolem bude konfigurace širokopásmových služeb v sítích FTTx včetně podpory jak zákazníků, tak i technika v terénu.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Konfiguraci širokopásmových služeb v telekomunikační síti FTTx
  • Technické podpoře pro zákazníky
  • Komplexní podpoře technika v terénu

Co musíte na tuto pozici splňovat?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, ideálně se zaměřením na telekomunikace s alespoň tříletou praxí na obdobné pozici
  • Znalost telekomunikačních sítí (struktura optické přístupové sítě, obecné principy fungování sítě IP, GPON, přenosové a datové technologie v oboru telekomunikací)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výbornou uživatelskou znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni základní znalost technických pojmů

Co Vám nabízíme?

Práci v dynamicky se rozvíjejícím telekomunikačním oboru zaměřeném na internetové služby a technologie ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.

Nástup

Dohodou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Krúpová
ČEZ, a. s.
Lenka Krúpová

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT