VOLNÉ POZICE 97
ČEZ, a. s.

Technik havarijní připravenosti dokumentace

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajišťování, plánování a zpracování zásahových postupů a zásahových instrukcí (ZI) členů organizace havarijní odezvy, včetně revizí této dokumentace,
  • Správa ZI a havarijních plánů v systému řídící dokumentace,
  • Zajištění odborných podkladů pro školení procesu zvládání radiační mimořádné události,
  • Podílet se na přípravě podkladů pro zpracování licenční a řídící dokumentace,
  • Udržovat dokumentaci uloženou na pracovišti havarijního řídícího střediska, technického podpůrného střediska a záložních pracovištích v aktuálním stavu,
  • Vyhodnocování dosažitelnosti členů organizace havarijní odezvy a krytových družstev,
  • Podílet se na ověřování havarijní připravenosti, vč. ověřování funkčnosti havarijních podpůrných středisek,
  • Zpracovávat týdenní, měsíční a roční zprávy,
  • Plnit povinnosti vyplývající ze zařazení do organizace havarijní odezvy lokality,
  • Zpracovávat podklady pro zpracování závěrečných protokolů z havarijních cvičení,
  • Vstupovat do kontrolovaného pásma v rámci kontrolní činnosti a aktualizace dokumentace,
  • Podílet se na plnění dalších požadavků právních předpisů, požadavků orgánů státního dozoru a požadavků mezinárodních doporučení v oblasti havarijní připravenosti.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (obor krizového řízení výhodou),
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B1,
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Bezpečnostní prověrku NBÚ – doklad o bezpečnostní způsobilosti, stupeň citlivé,
  • Praxe v oboru pro Vás bude výhodou,
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a důslednost, orientace na výsledek, komunikační dovednosti.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Zajímavé mzdové ohodnocení,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi dohodneme.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 17.7. 2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko ODPOVĚDĚT)
na intranetu Skupiny ČEZ v sekci Volná místa

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT