VOLNÉ POZICE 107
ČEZ, a. s.

Specialista technické bezpečnosti

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. DukovanyTemelín Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Dohled nad stavem zařízení důležitých z hlediska jaderné bezpečnosti – oblast elektrických zařízení, zařízení systému kontroly a řízení,
  • Dohled nad stavem vyhrazených technických elektrických zařízení,
  • Ověřování plnění legislativních požadavků na technickou bezpečnost,
  • Hodnocení kvalitativní úrovně prováděných kontrol a revizí,
  • Identifikace neshod mezi požadovaným a skutečným stavem zařízení,
  • Navrhování nápravných opatření ve svěřené oblasti.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (profese elektro) nebo SŠ vzdělání (profese elektro) s víceletou praxí v oblasti kontrol a revizí,
  • Výhodou pro Vás bude kvalifikace revizního technika vyhrazených technických elektrických zařízení s víceletou praxí,
  • Výhodou pro Vás bude kvalifikace pracovníků znalých s vyšší kvalifikací dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. a revizního technika vyhrazených elektrických zařízení,
  • Důslednost, pečlivost a zodpovědnost,
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • Analytické myšlení a systematický přístup k řešení úkolů,
  • Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé - získat doklad o bezpečnostní způsobilosti.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.

Pro výkon práce Vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se s vás stal plně kompetentní profesionál.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 20.9. 2020 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT