VOLNÉ POZICE 103
ČEZ, a. s.

Technolog technické kontroly JE (oblast strojní)

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Odpovědnost za kontrolní činnosti v oblasti vstupních a technických kontrol hutního materiálu a zařízení na jaderné elektrárně,
  • Kontrola jakosti dodavatelské činnosti při odběratelských kontrolách dodavatelů při výkonu kontrolní činnosti u hutních materiálů a zařízení ve výrobních závodech dodavatelů a při montáži na ETE z pohledu materiálového inženýrství,
  • Zajištění vstupních kontrol dodávek hutního materiálu, dílů a zařízení se zaměřením na kontrolu kvality použitých materiálů (např. spektrometrické ověřování materiálů) a ověřování mechanických vlastností,
  • Spolupráce při zpracování a rozborech výsledků z kontrolní činnosti se zaměřením na koncepční a systémový rozvoj ve svěřené oblasti s ohledem na provozní potřeby JE,
  • Řešení úkolů v oblasti přípravy, zpracování a vyhodnocování dokumentace - plánů kontrol a zkoušek, technologických postupů, technických řešení v oblasti technických a vstupních kontrol zařízení dle legislativy ČR a legislativy ČEZ, a.s.,
  • Zajišťování, dozorování, provádění a vyhodnocování kontrolní činnosti podle programu provozních kontrol, plánů údržby a operativních požadavků.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor: strojní, materiálové inženýrství,
  • Základní orientace v destruktivních a nedestruktivních kontrolách,
  • Zkušenosti v oblasti materiálových rozborů/ kontrol pro Vás bude výhodou,
  • Znalost prostředí JE Temelín pro Vás bude výhodou,
  • Vizuální kontrola (VT2) pro Vás bude výhodou,
  • Základní znalost anglického, ruského nebo německého jazyka,
  • Znalost MS Office,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé a profesní školení.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Zajímavé mzdové ohodnocení,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po roce je smlouva v případě oboustranné dohody prodloužena na dobu neurčitou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 6.12. 2020 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT