VOLNÉ POZICE 107
ČEZ ICT Services, a. s.

Aplikační správce

Společnost ČEZ ICT Services, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ ICT Services, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provádět činnosti spojené s provozováním a správou svěřené IT aplikace včetně interfaců na ostatní aplikace,
  • Analyzovat a řešit chybové stavy v aplikaci, poskytovat podporu uživatelům aplikace, testovat a vyhodnocovat změny a opravy v aplikaci,
  • Zodpovídat za vedení provozní a administrátorské dokumentace a její aktualizaci,
  • Navrhovat náhradní postupy v aplikaci v případě chybového stavu nebo nefunkčnosti některé její části,
  • Provádět instalace a parametrizace nových verzí aplikací,
  • Účastnit se aktivní činnosti v projektových týmech na rozvoji aplikace a na změnovém řízení, analyzovat dopady na provozovanou aplikaci,
  • Podílet se na zajišťování pohotovostí pro provoz aplikací.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru, obor IT výhodou,
  • znalost Oracle, SQL plus,
  • Analytické a kombinační schopnosti,
  • Výbornou uživatelskou znalost MS Office,
  • Znalost MS Access,
  • Znalost základů programování a UNIXu pro Vás budou výhodou,
  • Administrátorská znalost správy aplikací pro Vás bude výhodou,
  • Technickou znalost anglického jazyka,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Vysokou míru odpovědnosti za prováděné činnosti, za přesnost jejich provedení,
  • Velmi dobrou odolnost vůči psychické zátěži a trvale velké intenzitě práce,
  • Koncepční myšlení
  • Ochotu učit se,
  • Velmi dobrou schopnost práce v týmu,
  • Komunikační, organizační, prezentační dovednosti a schopnosti.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Zajímavé mzdové ohodnocení,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po roce je smlouva v případě oboustranné dohody prodloužena na dobu neurčitou.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 20.9. 2020 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT