VOLNÉ POZICE 107
Jaderná elektrárna Dukovany II.

Specialista přípravy investic JE (řízení kontraktu)

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

Jaderná elektrárna Dukovany II. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajištění činností v segmentu přípravy a výstavby nových jaderných zdrojů spočívající zejména v:

- přípravě dokumentací poptávek pro výběrová řízení na dodávky nových jaderných zdrojů a dodávek na jejich zajištění,
- spolupráci při přípravě strategie smluvního zajištění, výběru dodavatele(ů), hodnocení nabídek, přípravě smluv,
- jednání s dodavateli,
- administraci a řízení smluv od jejich podpisu do doby marného uplynutí záručních lhůt,
- zpracování podkladů pro sledování a měření výkonů činností.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru,
  • Praxi 5 let,
  • Znalost:

- v oblasti zajišťování nákupního procesu,
- legislativy v obchodní oblasti - ZZVZ, NO,
- zajišťováni investic,
- technických norem a předpisů v oblasti strojní a stavební.

  • Zkušenost:

- s přípravou a organizací výběrových řízení (zpracování poptávkové dokumentace, jednání o smlouvách, administrace a řízení smluv),
- s přípravou zajištění investic,
- v oblasti zpracování technické/ projektové dokumentace,
- orientace v oblasti technických norem a předpisů.

  • Flexibilitu z důvodu služebních cest do Prahy a do Dukovan,
  • Znalost anglického jazyka min. na úrovni B2,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a komunikativnost.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Zajímavé mzdové ohodnocení,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.

Kdy nastopíte?

Předpokládaný termín nástupu je 1.1.2021 nebo dle domluvy.
Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 20.9. 2020 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT