VOLNÉ POZICE 107
ČEZ, a. s.

Technolog technické kontroly JE – stavební a elektro

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provádění vlastní a odběratelské kontroly v oblasti technických kontrol stavebních a elektro na Jaderné Elektrárně Dukovany i mimo lokalitu
  • Odpovědnost za realizaci vstupních kontrol zařízení a náhradních dílů pro zařízení Jadernou Elektrárnu
  • Kontrola protokolární a dokumentačního zpracování výsledků kontrol prováděných dodavatelskými organizacemi, hodnocení dodavatele
  • Příprava zpráv a reportů, plánování a realizace kontrol
  • Spolurozhodování o použití a způsobu vhodné metody pro provádění činností stavebních a elektro
  • Z pozice kontroly kvality spolupráce, připomínkování a schvalování předkládané dokumentace
  • Spolupráce při tvorbě základních normativních předpisů pro oblast stavební a elektro
  • Navrhování nápravných opatření v rámci nálezů pro oblast elektro a zdvihacích zařízení
  • Komunikace uvnitř společnosti a umožňování tak rozhodování i řešení problémů přesahujících rámec jednoho útvaru

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou – obor stavební
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Osvědčení dle § 6/7/8 vyhl. 50/1978 Sb.
  • Znalost AJ - výhodou
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Dobrý zdravotní stav, odolnost proti stresu, schopnost práce v kolektivu
  • Trestní bezúhonnost, doklad o bezpečnostní způsobilosti fyzické osoby od NBÚ, (lze vyřídit při nástupu)
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Proaktivní přístup, komunikační dovednosti, spolehlivost, schopnost a ochotu se dále vzdělávat
  • Komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost při řešení zadaných úkolů

Společnost:

ČEZ, a.s.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy
  • Firemní vzdělávání
  • Cafetérie
  • Stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup: 1.1.2021

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 30.09.2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT