VOLNÉ POZICE 107
ČEZ, a. s.

Technik chemické kontroly

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajištění činností v Instrumentálních laboratořích ETE,
  • Příprava roztoků,
  • Činnost v laboratoři olejů,
  • Odběry vzorku z technologie,
  • Pevná pracovní doba, práce v kontrolovaném pásmu JE Temelín.

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - obor chemie pro Vás bude výhodou,
  • Znalost MS Office,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost,
  • Časovou flexibilitu,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Zdravotní a psychická způsobilost.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.

Pro výkon práce Vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se s vás stal plně kompetentní profesionál.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi dohodneme.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nemoci.
Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 20.9. 2020 prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT