VOLNÉ POZICE 130
ČEZ, a. s.

Údržbář strojního zařízení

Společnost ČEZ a.s., Divize Klasická energetika vyhlašuje výběrové řízení.

Co u nás údržbář strojního zařízení dělá?

- Provádí pochůzkovou a kontrolní činnost po veškerém strojním a stavebním
zařízení elektrárny.
- Provádí obslužnou činnost po stránce strojní a manipulace při zajišťování
pracovišť.
- Provádí neodkladné údržby strojního zařízení.
- Odstraňuje dle svých možností závady na strojním zařízení.
- Vyhodnocuje poruchové stavy z monitorovacího zařízení ŘS.
- Provádí funkci obsluhovače TNS včetně zkoušky pojišťovacích ventilů.
- Kontroluje činnosti dodavatelů.
- Komunikuje napříč společností i v rámci svého útvaru a umožňuje tak řešit
problémy přesahující rámec jednoho útvaru.
- Spolupracuje na realizaci zadaných úkolů, zúčastňuje se projektů a práce v
týmech dle potřeb společnosti.

Bez čeho se neobejdete?

- Středoškolské vzdělání technického směru – vyšší vzdělaní výhodou
- 3 roky praxe ve strojírenském oboru
- Orientace ve strojních schématech a výkresech
- Práce s počítači (Word, Exel, PowerPoint)
- Povědomí o vyhrazených zařízeních (ZZ, TNS, plynové zařízení)
- Psychická odolnost proti stresu (absolvujete psychotesty, podmínka přijetí)
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Ochota cestovat
- Chuť se stále učit novým věcem, včetně IT technologie
- Výhodou svářecí průkaz na elektrický oblouk, průkaz jeřábník, vazač, řidič
motorového vozíku

Co Vás čeká po nástupu?

- Vstupní instruktáž
- Školení BOZP na pracovišti
- Seznámení s MPP – společná a strojní část
- Praktické seznámení s technologií vodních elektráren
- Seznámení se s provozní dokumentací – zejména strojní část
- Součinnost při zajišťování soustrojí pro PO,
- Detailní seznámení s jednotlivými částmi technologie VE při PO

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Příspěvek na dovolenou
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na ubytování
  • Kafetérie

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Kontakt

Dana Maršálová
ČEZ, a. s.
Duhová 1444/2
140 00  Praha-Michle
Česká republika

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT