VOLNÉ POZICE 130
ČEZ Korporátní služby, s.r.o.

Koordinátor majetkových činností

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ Korporátní služby, s.r.o. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Integrace a koordinace majetkoprávní činnosti v oblasti nemovitého majetku v rámci organizačních jednotek se zaměřením na lokality jaderných elektráren (JE)
  • Zpracování podkladů a koordinace činností z hlediska uzavírání smluv o zřízení věcných břemen, služebností, pachtovních a nájemních smluv a dalších smluvních vztahů s třetími osobami
  • Zajišťování podkladů a koordinace činností ohledně převodu, prodeje a výkupu pozemků

se zaměřením na lokality jaderných elektráren

  • Zpracování a předávání příslušným útvarům podkladů pro evidenci majetku a úhrady plnění v souvislosti s uzavřenými smlouvami
  • Jednání s orgány a organizacemi státní správy a samosprávy ve věcech podání ohledně nemovitého majetku
  • Příprava podkladů a podání pro věcně a místně příslušné katastry nemovitostí
  • Zajišťování na základě podkladů dodaných systémovými správci JE Dukovany a JE Temelín kompletaci vyjádření na dotazy k existenci inženýrských sítí
  • Spolupráce při zajištění administrativních činnosti v rámci poskytování služeb pro JE Dukovany a pro školící a výcvikové středisko Brno (správa nemovitostí, závodní stravování, autobusová doprava)

Co požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika, právo nebo technické zaměření
  • Praxe 3 roky - výhodou
  • Orientace v problematice pozemkové agendy (pachty, služebnosti)
  • Právní povědomí
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Společnost:

ČEZ Korporátní služby, s.r.o. – pracoviště Elektrárna Dukovany

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 18.10.2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT