VOLNÉ POZICE 103
ČEZ, a. s.

Technolog reaktorové fyziky - vhodné pro ABSOLVENTY

Společnost ČEZ a.s., Divize Jaderná energetika vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Kontrolní a řídící činnost při manipulacích s palivem ve směnovém provozu (získání oprávnění kontrolní fyzik cca rok po nástupu)
  • Řízení a kontrola provádění fyzikálních a technologických testů při spouštění bloků EDU ve směnovém provozu (získání oprávnění provozní fyzik cca 3roky po nástupu)
  • Tvorba podkladů pro manipulace s palivem a pro provádění fyzikálních a technologických testů
  • Monitorování provozu a hodnocení provozních parametrů jednotlivých palivových vsázek
  • Dohled nad řízením reaktivity jaderného paliva
  • Provádění neutronově-fyzikálních a termohydraulických výpočtů vlastností aktivní zóny
  • Spolupráce na vypracovávání strategií palivového cyklu Jaderné elektrárny Dukovany
  • Jednání s dozornými orgány
  • Řízení pracovních týmů

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (FJFI - jaderné inženýrství případně kombinace s jinými obory, FEL + F Strojní - elektroenergetika apod., MFF + PřF - fyzikální obory, případně jiné se strojním nebo fyzikálním zaměřením)
  • Psychickou způsobilost – úspěšné absolvování profesního psychotestu
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)
  • Další vzdělání v jaderné energetice – skupina BETA (lze doplnit po nástupu)
  • Znalost práce na PC (MS Office), znalost programování výhodou
  • Znalost angličtiny, znalost ruského jazyka – výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu

Společnost:

ČEZ, a.s.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Bonusy
  • Firemní vzdělávání
  • Cafetérie
  • Stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Unikátní příležitost k dalšímu rozvoji ve špičkovém oboru jaderné energetiky
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Národní a mezinárodní spolupráce v oblasti jaderného průmyslu po celém světě
  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany
Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 30.11.2020 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT