VOLNÉ POZICE 124
ČEZ Prodej, a. s.

Specialista/ka procesní podpory - Nekomoditní produkty

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Pro pracoviště v Plzni do útvaru Doplňkové služby přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka procesní podpory.

ČEZ Prodej, a. s. Guldenerova 2577/19, 326 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Budete definovat strategii nastavení procesů, která naplňuje business potřeby Skupiny ČEZ.
  • Budete spolupracovat v projektových týmech na realizaci zadaných úkolů, kde vašim hlavním parťákem bude celý tým Mobilu od ČEZ/finančních služeb.
  • Budete zodpovídat a zajišťovat tvorbu metodických pokynů a pracovních postupů pro svěřené části a moduly informačních systémů a udržování jejich aktuálnosti.
  • Metodicky řídit výkonnost procesu a jeho soulad s legislativou a interní řídící dokumentací.
  • Kromě procesních a metodických aktivit si vyzkoušíte i end-to-end řídit menší business aktivity, kde se naučíte mnoho nového do dalšího rozvoje.
  • Budete aktivně spolupracovat s obchodními týmy při rozvíjení svěřené oblasti.

ČÍM NÁS ZAUJMETE?

  • VŠ/SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy.
  • Pro absolventa výhodou praxe v oblasti obchodu/podpory prodeje/obsluhy zákazníků, jinak min 3 roky v těchto oblastech.
  • Dobrou znalostí práce na PC (MS Office) a SAP, SAP CRM.
  • Znalostí anglického jazyka na komunikativní úrovni (výhodou).
  • Komunikačními a prezentačními dovednostmi.
  • Organizačními schopnostmi a analytickým myšlením.
  • Flexibilitou, pečlivostí a spolehlivostí.
  • Znalostí procesního řízení a jeho metod.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Homeoffice
  • Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

CO DÁL?

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis, případně motivační dopis, prostřednictvím odpovědního tlačítka „Mám zájem“.

Nástup je možný po vzájemné dohodě.

Kontakt

Kristýna Lochmannová
ČEZ, a. s.

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT