VOLNÉ POZICE 124
ČEZ, a. s.

Specialista správy projektové báze – strojní

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. DukovanyTemelín Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zpracovávání Design basis dokumentace, která obsahuje jednotlivé projektové požadavky a jejich zdůvodnění vč. prokázání, že tyto požadavky obě elektrárny naplňují
  • Provádění nezávislého posuzování připravovaných změn / modifikací konfigurace strojních zařízení na jaderných elektrárnách s vazbou na projekt JE
  • Podílení se na bezpečnostním hodnocení JE v oblasti projektu dle mezinárodních standardů
  • Rekonstituce a následná aktualizace projektových požadavků v profesi strojní v rámci udržení integrity projektu obou jaderných elektráren (Dukovany, Temelín)
  • Komunikace interní i napříč odděleními s kolegy, kteří mají na starost provoz a modifikace zařízení na obou jaderných elektrárnách
  • Komunikace s externími subjekty (například Státní úřad pro jadernou bezpečnost) nebo našimi dodavateli (zejména projekční organizace)

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – technického, strojního nebo jaderného zaměření
  • Orientace v legislativě týkající se jaderné energetiky včetně mezinárodní legislativy - výhodou
  • Znalost anglického nebo ruského jazyka - výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost vysvětlit, prezentovat a obhájit výsledek práce
  • Analytické myšlení a systematický přístup k řešení úkolů
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Další vzdělání v jaderné energetice – skupina GAMA (lze doplnit po nástupu)
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ – citlivé, možné absolvovat po nástupu

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany nebo Jaderná Elektrárna Temelín

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.01.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT