VOLNÉ POZICE 169
ČEZ, a. s.

Specialista systémů kontroly a řízení (SKŘ)

Společnost ČEZ a.s., Divize Jaderná energetika vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Charakteristika činnosti:

  • Vaše role bude spočívat zejména v detailní analýze požadavků na modifikace stávajících a instalaci nových systémů SKŘ EDU, návrhu variant řešení, výběru optimálního technického řešení z hlediska provozu, spolehlivosti a bezpečnosti JE a přípravě podrobného projektového zadání (ve spolupráci s dalšími profesemi – elektro, strojní a stavební) s následnou kontrolou realizační projektové dokumentace a přípravou a realizací zkoušek při uvádění do provozu.

Složení týmu a náplň práce:

  • Náš tým se skládá z 30 techniků na obou elektrárnách (Dukovany a Temelín).
  • Připravujeme technická zadání všech nových projektů v odbornostech elektro i systémů kontroly a řízení (SKŘ), včetně systémů radiační kontroly, provozní chemie, diagnostiky, atd.
  • Zajišťujeme technickou podporu pro správu a provoz JE a posuzujeme technický stav zařízení, analyzujeme výsledky zkoušek a testů.
  • Zodpovídáme za technické řešení, dodržení koncepce projektu při projektových změnách, nastavení způsobu provozu modifikovaného i nového zařízení, a podílíme se na jeho odzkoušení a ověření projektových vlastností.
  • Technologie, o které na elektrárnách pečujeme, pochází od tuzemských i renomovaných světových výrobců. Nejde vždy o poslední výkřik techniky, zařízení ale musí být spolehlivé a schopné zajistit maximální bezpečnost jaderné elektrárny.
  • Ročně pro elektrárny připravíme cca 60 projektů. Jedná se o široké spektrum od relativně jednoduchých změn až po komplexní rozsáhlé multiprofesní projekty. Ceny projektů jsou od jednotek až po stovky miliónů korun.
  • Musíme dodržovat legislativu, normy a stanovené postupy a předpisy, ale vlastní průběh přípravy a realizace projektu je výsledkem inženýrského umu a zkušeností našich techniků.

Co se u nás naučíte:

  • Předtím, než se ve své profesi plně uplatníte, bude nutné zvládnout základní principy a funkci jednotlivých systémů elektrárny a následně podrobně specifika své odbornosti SKŘ (systém kontroly a řízení). Proškolíme si vás na několikaměsíčním kurzu na našem školícím středisku.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání zaměření technická kybernetika, slaboproudá elektrotechnika, sdělovací elektrotechnika
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou technická angličtina
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, kreativní myšlení
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky

Nabízíme:

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 23.05.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT