VOLNÉ POZICE 165
Domat Control System, s.r.o.

Brigáda - tester a analytik vývoje hardware

Společnost Domat Control System, s.r.o., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

Zajímáš se o elektro a chceš se podílet na vývoji elektroniky pro řízení inteligentních budov? Do vývojového týmu hledáme testera a analytika vývoje hardwaru, který má týmového ducha, rád se učí nové věci a zajímá se o aktuální trendy ve vývoji elektroniky a automatizaci budov.

Domat Control System, s.r.o. U Panasonicu 376, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika Práce na zkrácený úvazek

Náplň práce:

Zapojení do procesu testování a vývoje hardwaru:

  • Testování hardwaru a softwaru z uživatelského pohledu.
  • Zpracování analýzy a zadání pro vývojáře.
  • Tvorba manuálů a dokumentace.
  • Kompletace produktů.
  • Diagnostika hardwaru.
  • Návrh automatizovaných testů.
  • Podpora nasazení produktu a odladění u zákazníka.

Požadované znalosti a dovednosti:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (automatizace/elektro).
  • Zkušenosti z oboru elektro.
  • Proaktivní přístup k hledání řešení.
  • Důslednost a zodpovědnost za výsledek.

Výhodou:

  • Práce na obdobné pozici ve vývoji HW.
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. § 5.
  • Zkušenost se systémy pro automatizaci.

Proč u nás pracovat?

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • 13. plat
  • Nemusíte být v kanceláři od – do a pracovat můžete i z domova.
  • Na všem se u nás dá domluvit.
  • Máme tu prima lektorku angličtiny.
  • Ceníme si šikovných kolegů a snažíme se o jejich rozvoj.
  • Stabilní a přátelský vývojářský tým.

Domat Control System je malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče – skupiny ČEZ. Již 16 let úspěšně působí na poli automatizace. Zabývá se vývojem, distribucí a také vlastní instalací řídícího systému pro inteligentní budovy. Jsme fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru.

Kontakt

Aneta Černá
Domat Control System s.r.o.
Aneta Černá
U Panasonicu 376
530 06  Pardubice-Pardubice
Česká republika
Telefon: 734 820 340

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT