VOLNÉ POZICE 166
ČEZ Prodej, a. s.

Risk Data Analyst

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

Chcete se přidat do sehraného kolektivu ve stabilní společnosti a dbát na to, aby se naši zákazníci při odebírání nezbytných služeb jako jsou elektřina, plyn nebo mobilní volání nedostávali do finanční tísně? Kromě toho také pomocí vlastních analýz nebo externích dat zajištujeme, aby nerostly dluhy po splatnosti a firma mohla dále rozvíjet portfolio svých služeb. Jestli máte praktický přístup k věci a chuť poznat prostředí energetiky, nabízíme vám tuto pozici.

ČEZ Prodej, a. s. Vyskočilova 1461/2a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Co bude vaším úkolem?

  • Zorientovat se v datovém skladu a vytvářet analýzy zákaznického portfolia.
  • Vymýšlet, jak z interních a externích datových zdrojů odhalit neplatiče před uzavřením smlouvy.
  • Přijít na to, jak promítnout rizikovost zákazníka do ceny jeho služeb.
  • Nastavovat upomínací strategie a vyhodnocovat účinnost upomínání a vymáhání, včetně pravidelného reportingu.
  • Účast na interních projektech a analytická podpora ad hoc požadavků managementu.

Čím nás zaujmete?

  • VŠ s kvantitativním zaměřením (ekonomie, matematika nebo technický směr).
  • Zkušenostmi s datovými analýzami zákaznického portfolia.
  • Znalostí principů datového modelování, znalost tvorby skóringových modelů je výhodou.
  • Zkušenost z řízení kreditního rizika je také výhodou.
  • Znalostí odpovídajících nástrojů (SQL, access, excel) nebo schopností rychle naskočit .
  • Znalostí AJ.

Benefity

  • Bonusy
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays
  • Homeoffice
  • Firemní akce

Nástup:

Možný ihned, ale na dobré lidi si vždycky rádi počkáme!

Pokud vás tahle pozice zaujala a chcete do toho jít s námi, pošlete nám prostřednictvím odpovědního tlačítka „Mám zájem“ váš životopis, a my se vám ozveme.

Kontakt

Kristýna Lochmannová
ČEZ, a. s.

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT