VOLNÉ POZICE 165
ČEZ ICT Services, a. s.

Programátor v prostředí .Net nebo Java

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ ICT Services, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Realizace požadavků na změny informačních systémů ČEZ – spolupráce na návrhu řešení, jejich realizace (programování), testování, zdokumentování a předání do provozu,
  • Poskytování konzultační, metodické a informační podpory k podporovaným aplikacím,
  • Účast v projektových týmech na rozvoj SW podpory ČEZ, např. vývoj aplikací pro mobilní podporu.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • Všeobecnou orientaci v oblasti informačních technologií,
  • Znalost analytických postupů při dekompozici procesů a principů SOA,
  • Znalost webových technologií (HTML, JS, CSS, WebServices),
  • Odbornou znalost platformy .Net (C#, WCF, MVC, EF, …) nebo Java,
  • Znalost SQL databází (Oracle nebo MS SQL),
  • Zkušenost s týmovým vývojem SW (TFS, verzování, větvení sdílení) pro Vás bude výhodou,
  • Znalost produktů MS Office,
  • Psychickou a zdravotní způsobilost.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays
  • Homeoffice
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Ing. Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT