VOLNÉ POZICE 165
ČEZ Distribuce, a.s.

Absolvent/ka SŠ elektro pro technika výstavby VN,NN

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

ČEZ Distribuce, a.s. Přerov Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy
MÁM ZÁJEM

Baví vás energetika a chcete se v této oblasti uplatnit?
Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali střední školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

Co u nás budete dělat?

V rámci činností, které budete vykonávat v některé z oblastí rozvoje, výstavby nebo údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Svoji kariéru můžete začít v útvaru:
Obnovy distribuční soustavy, kde jsou činnosti prováděny s cílem realizace staveb, oprav a rekonstrukcí zařízení VN a NN včetně jejich stavebních částí. Útvar zajišťuje výběrové řízení na zhotovitele staveb a objednání materiálu, dále odpovídá za plnění plánu investic, oprav, aktivací, správnou evidenci staveb v informačním systému společnosti, za kontrolu provádění staveb v souladu s projektovou dokumentací, za převzetí staveb a závěrečné kontroly ukončených staveb.

Bez čeho se neobejdete?

Neobejdete se bez SŠ vzdělání v oboru elektro silnoproud, základní znalosti energetické legislativy a řidičského průkazu sk. B ....rozhodnutí je pouze na vás.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Sickdays

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT?

Nástup je možný od 1.7.2021, příp. po vzájemné dohodě po ukončení studia.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 11.06.2021 (uzávěrka přihlášek).

Kontakt

Vladimíra Ulrichová
ČEZ, a. s.
Vladimíra Ulrichová
28. října 3123/152
709 02  Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 724 954 350

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT