VOLNÉ POZICE 165
ČEZ, a. s.

Technik zavážení paliva

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Jedná se o směnový nepřetržitý provoz s trvalým výkonem práce v kontrolovaném pásmu a v životně důležitých prostorech EDU
  • Zajišťování provozu, údržby a kontrol technologických zařízení oddělení Transportně-technologická část (TTČ), včetně dohledu nad uživatelství prostor TTČ např. reaktorový sál, sklady čerstvého

a vyhořelého jaderného paliva

  • Manipulace s jaderným palivem (čerstvým i vyhořelým), včetně řešení nenominálních situací v kompetenci TTČ
  • Demontáž, montáž, manipulace kontrola a údržba obalových souborů
  • Spolupráce na tvorbě provozní a pracovní dokumentace
  • Vázání a zavěšování břemena, obsluha jeřábu a pracovních plošin
  • Výkon práce s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky
  • Podílení se na přepravě nebezpečných nákladů dle ADR (silniční) a RID (železniční)

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (obor strojní nebo elektro) – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • Požadavek na bezpečnostní způsobilost NBÚ – citlivé činnosti (možné absolvovat až po nástupu)
  • Kurz základní přípravy pro jadernou elektrárnu GAMA (možné absolvovat až po nástupu)
  • Úspěšné absolvování profesního psychotestu
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) – občasné služební cesty
  • Znalost maďarského jazyka - výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (výhodou Office 365) a PC v prostředí ČEZ (výhodou)
  • Zdravotní způsobilost pro výkon práce dle požadavků pracovní pozice (práce v kontrolovaném pásmu)

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti
  • Velmi specifickou a různorodou práci

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Společnost:

ČEZ, a.s.

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:

1. 1. 2022

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 30. 06. 2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT