VOLNÉ POZICE 165
ČEZ, a. s.

Přípravář projektu

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

ČEZ, a. s. 269, 675 50  Dukovany-Dukovany, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Koordinace a zajišťování přípravy a realizace projektů v oblasti systémů elektro a systémů kontroly a řízení technologických procesů
  • Zodpovědnost za přípravu projektové dokumentace, programů zkoušek a dalších souvisejících dokumentů potřebných pro realizaci včetně výkonu Technického dozoru investora v průběhu realizace projektů modernizace Jaderné Elektrárny Dukovany
  • Příprava podkladů pro obchodní útvary ČEZ, a.s., v oblasti uzavíraných smluv na realizaci projektů
  • Zpracování, kontrola a finanční řízení nákladů zadaných projektů
  • Řízení časového plánování zadaných projektů
  • Koordinace činnosti v návaznosti na harmonogramy odstávek bloků
  • Zabezpečuje činnosti spojené s povolovacími procesy, přejímkou, uvedením zadaného projektu

do provozu, kolaudací, odstraňováním vad a nedodělků projektů

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (elektro silno-slaboproud popř. měření a regulace nebo automatizace)
  • Praxi ideálně 5 let - výhodou
  • Znalost práce s informačními systémy – MS Office
  • Znalost InTouch, Passport - výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s řízením a organizací prací, technický přehled, znalost řídicích systémů a měřících obvodů
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost ruského, anglického nebo německého jazyka - výhodou
  • Další vzdělání v jaderné energetice – skupina GAMA (lze doplnit po nástupu)
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 27.06.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Kontakt

Lenka Viktoria Ertl
ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Telefon: +420 561 105 302

CO BY SE VÁM TAKÉ MOHLO LÍBIT