Přeskočit na hlavní obsah

Specialista přípravy dlouhodobého provozu JE

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností a slušnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

Dukovany, Temelín
Práce na plný úvazek

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zabezpečení procesu tvorby, implementace, realizace a optimalizace přidělených programů řízení stárnutí (PŘS) pro zařízení důležitá z pohledu jaderné bezpečnosti nebo výroby, za účelem hodnocení jejich stárnutí a zbytkové životnosti - tzn. zajištění a koordinace výpočtů, analýz stárnutí, destruktivních i nedestruktivních zkoušek degradovaných materiálů, expertních posouzení apod.).
  • Koordinace a zajištění činností expertních týmů pro řešení stárnutí hlavních komponent jaderné elektrárny včetně interpretace výstupů těchto týmu managementu
  • Zpracování hodnotících zpráv o míře stárnutí a čerpání životnosti strojního zařízení / komponent a navrhování variant řešení nápravných opatření dle požadavků Atomového zákona a navazující legislativy a jejich obhajobu před dozornými orgány ČR i na mezinárodní úrovni
  • Zajištění a koordinace tvorby analýz stárnutí omezených časem (TLAA) za účelem řízení stárnutí zařízení jaderné elektrárny dle požadavků Atomového zákona a navazující legislativy a jejich obhajobu před dozornými orgány ČR i na mezinárodní úrovni
  • Plánování, koordinace a oponentura technických odborných pomocí (analýz, výpočtů, expertních posudků, atd.) prováděných externími dodavateli v případech, kdy útvar Příprava dlouhodobého provozu jaderných elektráren není schopen danou problematiku pokrýt vlastními kapacitami
  • Poskytování výstupů z procesu Řízení stárnutí jaderných elektráren dalším útvarům ČEZ (aktualizace Bezpečnostní zprávy, tvorba Health Reports atd.)
  • Aktivně se účastní mezinárodních aktivit typu workshopů, misí a pracovních týmů v oblasti řízeného stárnutí a provozu za projektem stanovenou mez (LTO)
  • Plnění přidělených požadavků a nápravných opatření z mezinárodních misí a podmínek z rozhodnutí dozorných orgánů (SÚJB)

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (obor strojní se zaměřením na energetiku, materiálové inženýrství, chemii, korozní inženýrství nebo výpočty)
  • Znalost anglického jazyka (min. A2/B1), ruský jazyk - výhodou
  • Orientace v předpisech týkajících se jaderné energetiky, včetně mezinárodní legislativy
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (časté služební cesty)
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, analytické myšlení a systematický přístup k řešení úkolů
  • Samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu
  • Prezentační dovednosti
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany nebo Jaderná elektrárna Temelín

Nástup:
1. 1. 2022

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 30.09.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.

ČEZ, a. s., Jaderná Elektrárna Dukovany
Lenka Viktoria Ertl
Telefon: +420 561 105 302