Přeskočit na hlavní obsah

Konzultant zákaznického centra ČEZ (M/Ž)

Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

Hledáte perspektivní a dobře ohodnocenou práci u stabilního zaměstnavatele?

  • Jste pozitivně naladění, spolehliví a máte zkušenosti s prodejem? Ničeho se nebojíte, rádi s lidmi komunikujete a nejsou Vám lhostejní?
  • Hledáme energického a pozitivně smýšlejícího OBCHODNÍKA, který by nám pomáhal dosahovat obchodních cílů na pobočce v Děčíně.

Co bude Vaším úkolem?

  • Prodej našich produktů a služeb zákazníkům, kteří přijdou na pobočku
  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • Samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • Práce na Vašem osobním rozvoji
  • Pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (popř. výuční list a obchodní praxe)
  • Dobré uživatelské znalosti práce na PC
  • Příjemného a prozákaznického vystupování
  • Zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem
  • Samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • Chuti na sobě pracovat

Na co se u nás můžete těšit?

  • Budete mít práci na hlavní pracovní poměr u stabilní české společnosti
  • Čeká Vás vzdělávací program na míru, ve kterém se naučíte vše potřebné k obsluze našich zákazníků
  • Na mnoho dalších rozvojových aktivit, díky kterým se můžete ve své práci zlepšovat
  • Maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • Plány máme nastavené nastaveny tak, že se dají splnit
  • Máme zkrácenou pracovní dobu (průměrně 37,5 hodin týdně). Na pobočce je pevná pracovní doba - předem stanovené směny jsou rozvrženy v otevírací době ZC Teplice, pohybují se od 9:00-18:00 hod., PO - PÁ)

Benefity

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafetérie
    Jde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.

Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení

  • Základní hrubá mzda 29.000 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, měsíční odměny 25% při plnění základního plánu konzultanta
  • Průměrná mzda po zapracování je od 40.000 Kč hrubého dle prodejních výsledků a aktivity konzultanta

Nástup:

1.1.2023 nebo dohodou

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně.

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v Politice diverzity a inkluze Skupiny ČEZ.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.

ČEZ, a. s.
Michaela Špiklová
Teplická 874/8
405 02  Děčín IV-Podmokly
ČR
Telefon: +420 792 332 842