Přeskočit na hlavní obsah

UX/UI Designer Junior (M/Ž)

Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Přetvářet stávající on-line produkty, zlepšovat UX/UI u jednotlivých on-line platforem
  • Obhajovat a navrhovat řešení, které bude prozákaznické
  • Pomáhat zákazníkům pochopit problematiku energií
  • Hledat řešení a přetavovat je do wireframů
  • Být součástí designového týmu, spolupracovat s ostatními designéry na projektech
  • Spolupracovat s vývojovými týmy, které se podílejí na realizaci řešení.

CO NABÍZÍME MY VÁM?

  • Možnost podílet se na významných projektech společnosti, s dopadem na statisíce zákazníků
  • Stát u zrodu designové kompetence a být součástí nově vzniklého UX/UI týmu.
  • Učit se od seniorních kolegů
  • Návrhem řešení požadavků/projektů se přímo podílet na strategii společnosti.
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Praxi s obdobnými činnostmi alespoň 1 rok
  • Práce s prototypovacími nástroji (Figma)
  • Orientace na UI, tedy zkušenost s grafickým designem nebo orientace na UX, tedy zkušenost s výzkumem (kombinace výhodou)
  • Proaktivní přístup
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, odpovědnost
  • Organizační schopnosti

BENEFITY

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
    Skupina ČEZ nabízí různé formy flexibilní pracovní doby všude tam, kde to charakter pracovní pozice a druh práce umožňuje. Jedná se například o práci z domova, zkrácené pracovní úvazky nebo stlačený pracovní týden. Využíváme i pružnou pracovní dobu. Záleží vždy na domluvě s vedoucí/m.
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání & osobní rozvoj
    Našim zaměstnancům umožňujeme rozvoj jejich potenciálu a osobnostní i profesní růst.
  • Cafetérie
    Jde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.
  • Firemní školka
    Rodina je pro nás podstatnou hodnotou, proto se snažíme našim rodičům usnadnit návrat do práce a v některých našich lokalitách umožňujeme umístit děti našich zaměstnanců do firemních školek.
  • Sickdays
  • Možnost napracovat si hodiny

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v Politice diverzity a inkluze Skupiny ČEZ.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.

ČEZ, a. s.
Pavla Kopecká
Duhová 425/1
140 53  Praha 4-Michle
ČR