VOLNÉ POZICE 67
ČEZ ESCO, a. s.

Obchodní zástupce prodeje SME zákazníkům JUNIOR

ČEZ ESCO, a. s. Duhová 1531/3, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ ESCO, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

Hledáme prodejce s orientací na výsledky, obchodním duchem a prozákaznickým přístupem.

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?

Hlavní náplní práce je rozvoj obchodních vztahů v rámci svěřeného zákaznického portfolia a retence stávajících zákazníků. Budete se věnovat vyhledávání a akvizici nových zákazníků v rámci svěřeného zákaznického segmentu. Dále v souvislosti se svěřeným segmentem, budete plně zodpovídat za sběr informací o trhu s elektřinou a zemním plynem, konkurenčních nabídkách a produktech. Dalšími aktivitami bude například řešení kompletní agendy přidělených obchodních případů, spolupráce v projektových týmech a pravidelné reportování výsledků své činnosti nadřízenému.

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE MINIMÁLNĚ SPLŇOVAT?

Předpokládáme, že máte ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání a úspěšnou praxi v oblasti obchodu. Měli byste mít dobré komunikační a prezentační schopnosti, zkušenost s řízením vztahu se zákazníkem, schopnost zvládat krizové situace. Nezbytností je aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Zasloužených 5 týdnů dovolené a pestrou nabídku sociálního programu, jako např. příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění, životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců, tam kde je to možné, umožňujeme pružnou pracovní dobu nebo práci z domova.

KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

Nástup dohodou

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Pokud se v našem kolektivu adaptujete a zapracujete, je možná změna smlouvy na dobu neurčitou.

Rádi se o Vás dozvíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám do 15.1. 2017. Budeme se těšit.

SPOLEČNOST:

ČEZ ESCO, a. s.

KONTAKT

Zuzana Králiková
ČEZ, a.s.
Zuzana Králiková
Duhová 425/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE