VOLNÉ POZICE 85
ČEZ, a. s.

Specialista jakosti údržby - svářecí inženýr

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení na pozici

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • poskytování technické podpory správě péče o zařízení při řešení problematiky svařování
  • řešení nejsložitějších úkolů metodického významu v oblasti přípravy a zpracování dokumentace, technologických postupů, technických řešení a návodek v oblasti svařování
  • kontrola jakosti dodavatelské činnosti při odběratelských kontrolách dodavatelů
  • spolupráce při zpracování výsledků kontrol do protokolární podoby
  • podílení se na rozborech kontrol s ohledem na provozní potřeby elektrárny Temelín
  • v případě mimořádných událostí spolupráce na řešení i mimo pracovní dobu
  • výkon činnosti ve ztížených podmínkách (práce ve výškách, uzavřených nádobách, práce v kontrolovaném pásmu)

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání, obor: technický, svařování
  • v případě VŠ vzdělání praxi min. 3 let, v případě SŠ vzdělání praxi min. 5 let
  • kvalifikaci dle EN ISO 14731, diplom svářečského inženýra IWE/EWE nebo diplom technologa svařování IWT/EWT
  • minimálně 2 roky praxe v oboru svařování
  • znalosti a zkušenosti s požadavky na jakost při svařování dle EN ISO 3834
  • znalosti a zkušenosti s požadavky na činnost svářečského dozoru dle EN ISO 14731
  • uživatelskou znalost PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • fyzickou a psychickou způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • flexibilitu a loajalitu

Doporučené předpoklady:

  • kvalifikace vyššího svářečského personálu dle NTD A.S.I. Sekce I
  • znalost problematiky výroby jaderného zařízení, souvisejících norem a předpisů
  • znalost a orientace v legislativě ČR pro JE
  • znalost a orientace v normách a procesech svařování
  • zkušenosti se zpracováváním technologických postupů pro svařování
  • zkušenosti s kontrolami průběhu výroby

CO VÁM NABÍZÍME?

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

NÁSTUP:

Na možnostech nástupu se s Vámi dohodneme.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 5.3. 2017 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE