VOLNÉ POZICE 85
ČEZ ESCO, a. s.

Obchodní zástupce prodeje SME zákazníkům

ČEZ ESCO, a. s. Liberec Práce na plný úvazek

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo:

MÁM ZÁJEM

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?

Hlavní náplní práce je rozvoj obchodních vztahů v rámci svěřeného zákaznického portfolia (SME zákazníci ww.cezesco.cz):

• Budete se věnovat vyhledávání a akvizici nových zákazníků v rámci svěřeného zákaznického segmentu SME

• V souvislosti se svěřeným segmentem zákazníků budete plně zodpovídat za správu a aktualizaci databáze svěřeného zákaznického portfolia v příslušné aplikaci a za sběr informací o trhu s elektřinou a zemním plynem, konkurenčních nabídkách a produktech.

• Dalšími aktivitami bude například řešení kompletní agendy přidělených obchodních případů, zajištění správy pohledávek a jejich včasné úhrady, spolupráce v projektových týmech

Výkon práce je v krajích liberecký, královehradecký, plzeňský.
Trvalé pracoviště Liberec.

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE MINIMÁLNĚ SPLŇOVAT?

• Předpokládáme, že máte ukončené minimálně SŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření) a úspěšnou, alespoň 3- letou, praxi v oblasti obchodu B2B – ideálně na energetickém trhu České republiky.

• Měli byste mít zkušenosti s přípravou a prezentací obchodních nabídek, zkušenost s řízením vztahů se zákazníkem (CRM)- segment SME výhodou, schopnost zvládat krizové situace, výborné komunikační a prezentační schopnosti, dobrou znalost MS Office, zkušenosti se systémem SAP jsou výhodou.

• Nezbytností je aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Zasloužených 5 týdnů dovolené a pestrou nabídku zaměstnaneckých benefitů, jako např. cafeterie, penzijní připojištění, životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců, tam kde je to možné, umožňujeme pružnou pracovní dobu nebo práci z domova.

SPOLEČNOST:

ČEZ ESCO, a. s.

KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

Nástup 1. 3. 2017, případně dohodou

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou- zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Rádi se o Vás dozvíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám do 28.2.2017. Budeme se těšit.

KONTAKT

Zuzana Králiková
ČEZ, a.s.
Zuzana Králiková
Duhová 425/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE