VOLNÉ POZICE 121
ČEZ, a. s.

Specialista inovací

ČEZ, a. s. Duhová 1444/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

KOHO HLEDÁM:

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu. Máme krásnou práci v krásné firmě – kolik je takových společností v naší republice, kde můžete vyvíjet produkty a služby, které se potenciálně dají uplatnit od Německa po Turecko?

Honza Šícha, Ředitel útvaru Inovací

CO VÁS ČEKÁ:

  • Ukrutné přemýšlení, co bychom mohli nabídnout našim zákazníkům
  • Nabízení našich „geniálních“ myšlenek ve stylu pořadu „Chcete mě?“
  • Řízení vývoje produktu a služby až do úrovně reálných prodejních testů
  • Potřeba porozumět potencionálním zákazníkům (nebo to alespoň úspěšně předstírat) od potřeb, produktů a služeb pro veliké firmy přes obce, malé firmy až po domácnosti
  • Pádlování k úspěchu se snahou neskončit na mělčině – že jich je

CO ČEKÁME:

  • Několikaletá zkušenost z trhu je velikou výhodou
  • Myšlení „out of the box“
  • Dokončené VŠ vzdělání – výhodou ekonomické/technické zaměření
  • Tah na branku
  • Pokoru a respekt ke kolegům i zákazníkům
  • Schopnost ráno vstát a s dobrou náladou to zkusit znovu
  • Cit pro to, co bude fungovat a na čem se dá vydělat
  • (asi Vás nepřekvapí, že taky čekáme alespoň angličtinu a řidičák)

CO NA OPLÁTKU DOSTANETE:

  • Zajímavou, pestrou, různorodou práci
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • A spousty dalšího - rádi představíme osobně!

NÁSTUP:

Na nástupu se rádi domluvíme. Už teď se na Vás těšíme!

To, jak stylově se na pozici přihlásíte, je na Vás. Jedinou podmínkou je zaslání CV. Originalitě se meze nekladou:)

Tak se mi představte, těším se na Vás.

Honza

KONTAKT

Zuzana Králiková
ČEZ, a.s.
Duhová 425/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE