VOLNÉ POZICE 121
ČEZ ESCO, a. s.

Specialista produktu e-mobilita

ČEZ ESCO, a. s. Duhová 1531/3, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ ESCO, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KDO JSME?

ČEZ ESCO je mladá společnost, která dodává energetická řešení pro podnikové zákazníky a municipality. Zaměřuje se na nové technologie decentrální energetiky a obnovitelné zdroje a jejich použití při výrobě a spotřebě elektřiny i tepla, v dopravě i v hospodaření s odpady. Pomáhá dosahovat zákazníkům energetické úspory, snižovat uhlíkovou stopu, zvyšovat energetickou bezpečnost a uživatelský komfort.

Nejrychlejší vývoj nyní probíhá v oblasti elektromobility, která spolu s nástupem autonomních vozidel a digitalizace může zásadním způsobem změnit způsob, jakým doprava funguje. Vzhledem ke svému zázemí, zákaznické bázi a dlouholetým zkušenostem s dobíjecí infrastrukturou má ČEZ ESCO ambici stát se leadrem v oblasti komerčních produktů elektromobility v ČR.

O JAKOU POZICI SE JEDNÁ?

Specialista produktu e-mobilita reportuje Manažerovi produktu e-mobilita a odpovídá za rozvoj i za dosažené obchodní výsledky všech komerčních produktů elektromobility. Jedná se o řešení, která zahrnují návrh a dodávku dobíjecích řešení a elektrických vozidel, provoz těchto systémů včetně řízení a optimalizace dobíjení. Spolupracuje s obchodem ČEZ ESCO i s jeho dceřinými společnostmi, které zajišťují realizační činnost. Vytváří partnerství (automobilky, výrobci dobíjecích stanic, vývojáři softwarových řešení apod.), která umožňují kombinovat potřebné technologie a platformy do ucelené nabídky elektromobility jako služby.

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání, ideálně v technickém, ekonomickém, příp. přírodovědném oboru
  • min. 3-5 let praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se samostatným rozvojem a řízením nových business příležitostí (vytváření business casů a business konceptů, vývoj produktů a technických řešení vč. softwarů, vyjednávání s dodavateli, partnery a zákazníky, koordinace týmů a spolupráce s dalšími útvary v rámci organizace)
  • zkušenosti se sektorem automobilové/autobusové dopravy - provoz a optimalizace velkých fleetů, nákup a financování vozidel, zavádění nových technologií (alternativní pohony, digitalizace)
  • znalost elektromobility (dobíjecí infrastruktura, baterie, elektromobily, legislativa) a elektroenergetiky (rozvody elektřiny včetně trakčních systémů, obchodování s elektřinou, legislativní rámec)
  • nutná aktivní znalost AJ, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ ESCO, a. s.

NÁSTUP:

nejlépe ihned, případně dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Michala Týčová
ČEZ, a. s.
Michala Týčová

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE