VOLNÉ POZICE 105
ČEZ, a. s.

Specialista jakosti údržby (SKŘ)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • zodpovědnost za jakost údržby radiačního monitorovacího systému
  • zajištění technického dozoru nad dodavatelem - výkon systémových, průběžných a mimořádných kontrol dodavatelů oprav a průběžný dohled na realizaci oprav kritických zařízení
  • provádění kontrol plánovaných a skutečných Nh, kvalifikací a zdrojů na pracovním příkaze
  • vyhodnocení výsledků oprav a údržby po stránce technické, termínové, kvalitativní a dodržení ekonomických limitů
  • dokončení jednotlivých pracovních příkazů - potvrzení a uvolnění pro dokončení pracovního příkazu, schvaluje skutečné náklady údržby zařízení
  • přebírání dokumentace oprav, kontroluje její obsah, kompletnost a vyhodnocení realizované činnosti pro záznamy do historie
  • práce v kontrolovaném pásmu
  • pevná pracovní doba (pondělí - pátek)

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • vysokoškolské vzdělání, obor: elektronika, elektrotechnika
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost anglického jazyka je pro Vás výhodou
  • vyhláška 50/1978 sb. § 6 je pro Vás výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zdravotní a psychickou způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost

CO VÁM NABÍZÍME?

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • zaměstnání v mladém perspektivním kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

NÁSTUP:

Na termínu nástupu se s Vámi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 11.3. 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE