VOLNÉ POZICE 105
ČEZ, a. s.

Technik údržby - analytik nákladů

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • řízení a zpracování souhrnných věcných a finančních plánů investic, oprav a údržby
  • řízení a zpracování provozních nákladů Péče o zařízení Jaderné elektrárny Temelín
  • uplatňování požadavků do finančních plánů, jejich projednání a aktualizace včetně časového rozlišení a vyhodnocení
  • věcné a finanční plánování a analýzy
  • přijímání nápravných opatření a vyhodnocování jejich plnění
  • vedení inventarizační komise jaderné elektrárny Temelín, administrace likvidační a škodní komise
  • pevná pracovní doba (pondělí - pátek)

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • vysokoškolské vzdělání obor: ekonomie, strojní nebo elektro
  • znalost základů ekonomiky firmy
  • ekonomický nadhled při technických znalostech
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk.B
  • zdravotní a psychickou způsobilost
  • trestní bezúhonnost

CO VÁM NABÍZÍME?

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • zaměstnání v mladém perspektivním kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

KDY NASTOUPÍTE?

Na termínu nástupu se s Vámi dohodneme.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 25.2.2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko ODPOVĚDĚT).

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE