VOLNÉ POZICE 105
Elektrárna Počerady, a. s.

Technolog elektro

Elektrárna Počerady, a. s. Výškov-Počerady Práce na plný úvazek

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Elektrárna Počerady, a.s. přijme do svého kolektivu technologa v oblasti elektro.

Technolog provádí programátorskou činnost na řídících systémech, které řídí výrobní technologii pomocí systému DAMATIC XD. Vede veškerou agendu o daném zařízení. Vytváří a upravuje uživatelský SW dle zadání. Při programování spolupracuje s technology pro danou výrobní technologii.

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru nebo SŠ s maturitou a alespoň 10 let praxe v oboru. Je třeba mít splněny podmínky vyhl. ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. pro samostatnou činnost §6) na elektrických zařízeních do 1000 V v objektech druhu A a B.
Požadujeme ŘP na osobní automobil, částečná znalost AJ je nutná.
Komunikativnost, odpovědnost a schopnost dojezdu na pracoviště i mimo řádnou pracovní dobu (řešení mimořádných situací).

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

NÁSTUP:

1.5.2018

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 28.2.2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Alena Šimková
Skupina ČEZ
Alena Šimková
Elektrárna Počerady, a.s. 57
440 01  Louny
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE