VOLNÉ POZICE 149
ČEZ Distribuce, a. s.

ABSOLVENT VŠ - Louny

ČEZ Distribuce, a. s. Louny Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

V rámci činností, které budete vykonávat v oblasti údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Svoji kariéru pak můžete začít v odboru, který zajišťuje požadavky na údržbu sítí a obsluhuje zařízení distribuční soustavy.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Pokud máte VŠ vzdělání v oboru elektro, základní znalosti energetické legislativy a řidičský průkaz sk. B, rozhodnutí je pouze na vás.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení budete mít možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

SPOLEČNOST:

ČEZ Distribuce, a.s.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

po dohodě

Váš profesní životopis a příp. motivační dopis zasílejte do 17. 3. 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

KONTAKT

Michaela Leginová
ČEZ, a.s.
Michaela Leginová
Teplická 874/8
405 01  Děčín 4
Česká republika
Telefon: +420 792 330 011

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE