VOLNÉ POZICE 149
ČEZ ESCO, a. s.

Manažer rozvoje M&A

ČEZ ESCO, a. s. Duhová 1531/3, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ ESCO, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete tvořit trh spíše než vývoji přihlížet? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vašich zkušeností?

Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

KOHO HLEDÁM?

„Posláním M&A týmu je zajistit skokový růst ČEZ ESCO, a.s. akvizicemi společnosti, které strategicky zapadají do portfolia služeb a produktů v oblasti decentralizované energetiky (pro SME, B2B, veřejný sektor). Abychom toto poslání mohli společně naplnit, hledám výjimečné a spolehlivé „parťáky“ do týmu. Vhodné společnosti průběžně vyhledáváme, oceňujeme, vyjednáváme podmínky a ve finále realizujeme celou transakci až do začlenění do skupiny ČEZ ESCO.“

Matej ŠANTA, manažer M&A ČEZ ESCO

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?

  • Vyhledávání vhodných akvizičních příležitostí, zejména v oblasti decentralizované energetiky (pro SME, B2B, veřejný sektor).
  • Zpracovávání kompletní valuace akvizičních cílů, vč. příslušných analýz a ošetření rizik.
  • Samostatné řízení a vedení akvizičních projektů (vč. řízení týmů poradců externích i interních).
  • Zajištění potřebných náležitostí transakce, vč. začlenění do skupiny ČEZ ESCO.
  • Příprava a obhajoba podkladů ke schválení transakce.
  • Vyjednávání s protistranou, poradci i partnery v rámci Skupiny.

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE MINIMÁLNĚ SPLŇOVAT?

Předpokládáme, že máte ukončené VŠ vzdělání s 3-5 lety „full-time“ zkušeností v oblasti oceňování, akvizic, transakčního poradenství. Zároveň očekáváme výborné analytické i komunikační schopnosti, a také týmový, zodpovědný a proaktivní přístup. Dalšími předpoklady jsou výborná znalost práce s Excelem i PowerPointem a schopnost práce pod stresem. Co se týče jazyků, nejvíce využíváme češtinu, ale aktivní znalost angličtiny je důležitou výhodou s ohledem na plánovanou další expanzi.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

Nástup po dohodě, nejlépe ihned.

Pokud vás nabídka zaujala, odpovězte nám prosím prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko „Odpovědět na pozici“). Určitě si rádi prostudujeme váš profesní životopis a motivační dopis.

KONTAKT

Michala Týčová
ČEZ, a. s.
Michala Týčová

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE