VOLNÉ POZICE 116
ČEZ ESCO, a. s.

Specialista řízení výkonnosti a reportingu

ČEZ ESCO, a. s. Duhová 1444/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

KDO JSME A KOHO HLEDÁME?

ČEZ ESCO je mladá společnost Skupiny ČEZ, která dodává energetická řešení pro podnikové zákazníky a municipality.

Spolu s dynamickým růstem společnosti se zvyšují i nároky na reporting, proto v současné době hledáme kolegu či kolegyni na pozici Specialisty řízení výkonnosti a reportingu, který/á bude mít na starosti proces hodnocení výkonnosti společnosti a produktů. Součástí společnosti ČEZ ESCO je 14 dceřiných společností, jejichž data je potřeba zahrnout do nového business intelligence řešení.

Úlohou nového kolegy/kolegyně tedy bude navázat na současný stav reportingu, rozšířit jej a pozvednout na vyšší úroveň.

Hledáme tedy samostatného a proaktivního člověka, který se rychle učí a troufne si nastavit sofistikovanější systém reportingu. Hledáme technicky zdatného analytika, který je schopný vidět „big picture“, kriticky přemýšlet a prezentovat svá stanoviska.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• mít na starosti reporting včetně jeho koordinace s kolegy z dceřiných společností ČEZ ESCO a ČEZ
• technicky zaštiťovat reportingové nástroje - zodpovídat za správu a rozvoj systémů a správu databáze včetně přechodu na novou, komplexnější platformu
• Vaším denním chlebem bude práce s velkým množstvím finančních a business dat
• navrhovat a optimalizovat systém sledování, reportingu, analýz pro všechny produkty ČEZ ESCO

CO BYSTE MĚL/A MÍT?

• VŠ vzdělání, obor matematika, statistika, ekonomie, fyzika, FEL apod.
• výhodou jsou pracovní zkušenosti v oblasti financí, business plánování, controllingu, nicméně nejsou podmínkou
• výbornou znalost MS Excel a nejlépe i znalost databázových systémů, BI systémů
• komunikativní znalost AJ
• schopnost analytického myšlení a dobré komunikační a prezentační dovednosti
• řidičský průkaz - skupina B

NABÍZÍME:

• Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
• Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti
• Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění
• Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ ESCO

NÁSTUP:

Na nástupu se rádi domluvíme

KONTAKT

Michala Týčová
ČEZ, a. s.

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE