VOLNÉ POZICE 128
ČEZ, a. s.

Studentská právní praxe v energetické společnosti

ČEZ, a. s. Praha Brigáda, od 1. 4. 2018 do 31. 12. 2018

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

KOHO HLEDÁME?

  • studenta 2.-4. ročníku právnické fakulty se zájmem získat praxi v právním útvaru a učit se novým věcem
  • předchozí pracovní zkušenosti nejsou potřeba - rádi zaškolíme
  • znalost angličtiny výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • spolupráce v rámci týmu zabývajícím se sporovou a smluvní agendou
  • sepisování podání
  • příprava rešerší z judikatury a právní literatury
  • administrativní výpomoc a řešení ad-hoc požadavků

NABÍZÍME:

  • úvazek v rozsahu 16 hodin týdně
  • finanční ohodnocení v závislosti na získané praxi
  • možnost dalšího postupu v rámci společnosti
  • zázemí stabilní společnosti

SPOLEČNOST:

ČEZ a.s.

NÁSTUP:

možný ihned

KONTAKT

Aneta Juricová
ČEZ, a. s.
Duhová 425/1
140 00  Praha 4 - Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE